E-learningowa Szkoła Rodzenia "przedPORODEM.pl"


Szkoła Rodzenia  

 

 

Ćwiczenia, które przygotują Cię do porodu
na płycie DVD

Ćwiczenia przygotowujące do porodu na DVD

 

Polityka Prywatności

Formalnym organizatorem Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl jest firma mediaMAMA.

Firma mediaMAMA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta mediaMAMA i użytkownika serwisów obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: firma mediaMAMA nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów i kursów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez mediaMAMA.

Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do mediaMAMA możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnego Newslettera.

Zaprenumerowanie bezpłatnego Newslettera wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było Ci wysłać Newsletter, imię pozwala nam zwracać się do Ciebie po imieniu.

Zamawianie kursu e-learningowego.

Zamawianie kursu e-learningowego oferowanego przez mediaMAMA wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługę klienta przejmuje system PayU.pl. W tym przypadku tylko system PayU.pl zna i jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze PayU.pl znajdują się na jego serwerze i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

Niezapowiedziane Wiadomości

Firma mediaMAMA zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości firma mediaMAMA rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jej serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych firmy mediaMAMA.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do mediaKURSY przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Firma mediaMAMA nie ma możliwości zabezpieczenia Cię przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Ci nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

W przypadku pytań proszę pisać:

i.lenkiewicz@przedporodem.pl

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzyliśmy internetową Szkołę Rodzenia przedPORODEM.pl, aby umożliwić kobietom oczekującym na narodziny dziecka przygotowanie się do świadomego porodu oraz do połogu i opieki nad noworodkiem. Mimo, że prezentujemy praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Porady, które udostępniamy powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie. Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z naszą własną.

Firma zbierająca dane:

mediaMAMA

Ul. Starzyńska 21, 62-090 Kiekrz, Polska.

Firma mediaMAMA zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

 

Kontakt:

mediaMAMA

ul. Starzyńska 21, 62-090 Kiekrz, Polska

i.lenkiewicz@przedporodem.pl