E-learningowa Szkoła Rodzenia "przedPORODEM.pl"

Szkoła Rodzenia  

 

 

Ćwiczenia, które przygotują Cię do porodu
na płycie DVD

Ćwiczenia przygotowujące do porodu na DVD

 

 

 

 

Materiały on-line i e-learning

Metodą za pomocą której będziesz zdobywać nowe umiejętności jest e-learning. E-learning to nauczanie na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i internetu. Umożliwia naukę bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze i w dowolnym tempie. W kursach wykorzystuje się różne środki przekazu (teksty, nagrania dźwiękowe, nagrania video, animacja, grafika, obrazy), dzięki czemu zdobywanie wiedzy staje się bardziej interesujące i efektywne. Kontakt z wykładowcą oraz innymi uczestnikami kursu możliwy jest poprzez fora dyskusyjne i pocztę elektroniczną oraz czat.

W jaki sposób zorganizowana jest Szkoła Rodzenia
  1. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymasz login i hasło umożliwiające zalogowanie się na platformie e-learningowej.
  2. Kurs trwa 6 tygodni. Patrz terminy rozpoczęcia kursu i zapisy.
  3. Dwa razy w tygodniu otrzymasz kolejną lekcję kursu.
  4. Po zakończeniu 6 tygodniowego kursu, będziesz miała dostęp do wszystkich materiałów kursu i instruktorów szkoły rodzenia przez okres 180 dni.
  5. Przez 180 dni będziesz też miała dostęp do forum, na którym możesz kontaktować się z prowadzącymi kurs oraz z innymi uczestniczkami kursu.
  6. Poprzez testy i quizy będziesz mogła kontrolować na bieżąco swoje postępy w nauce, na zakończenie możesz rozwiązać test - jeśli go zaliczysz otrzymasz od nas certyfikat ukończenia Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl.
  7. Na stonie kursu znajdziesz nagrania video gimnastyki, ze wskazaniem, w których tygodniach ciąży można dany zestaw ćwiczeń wykonywać, natomiast pocztą otrzymasz płytę DVD zawierającą wszystkie ćwiczenia.
  8. Z kursu możesz korzystać przy dowolnym komputerze z dostępem do internetu.

Zapisuję się do Szkoły Rodzenia przedPORODEM.pl